جزئیات سفر

پرواز رفت در تاریخ 1397/10/05از ایران با ایرلاین موردنظر می باشد.

بعد از فرود هواپیما در ساعت تعیین شده توسط ترانسفر فرودگاهی به هتل مورد نظر رسانده می شوید.

و در اخر پرواز برگشت در تاریخ  از بارسلون به مقصدتهران با ایرلاین موردنظر می باشد.

گشت شهری با توجه به درخواست مسافر به همراه مترجم فارسی زبان صورت می گیرد.

شرایط استفاده از تور

پرداخت 50% مبلغ تور در زمان ثبت نام الزامی می باشد.

مدارک لازم جهت صدور ویزای اسپانیا با توجه به چک لیست مدارک موردنیاز آماده نمایید و توسط دارالترجمه به زبان اسپانیایی ترجمه نمایید.

پرواز سیستمی و در صورت کنسلی با توجه به قوانین، کنسل می گردد.هتل گارانتی ودر صورت کنسلی سوخت می شود.

بیمه مسافرین بالای 60 سال مبلغ 60000 تومان جداگانه از نرخ پکیج محاسبه می گردد.

مسئولیت کنترل پاسپورت مسافر از جهت ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر و از بابت اعتبار پاسپورت 7 ماهه به عهده آژانس ثبت نام کننده می باشد.

ارسال درخواست توسط آژانس همکار به منزله پذیرش قوانین پرواز و هتل گارانتی می باشد لذا ثبت نام و خرید تور یا پرواز از طرف مسافر  به منزله قبول شرایط غیر قابل استرداد می باشد.

عنوان هزینه
بلیط رفت و برگشت به فرودگاه + ترانسفر فرودگاهی + 5 شب اقامت در هتل به همراه خدمات مربوط به هتل + راهنمای فارسی زبان + بیمه مسافرتی 750 یورو
از تا هتل صبحانه ناهار شام
1397/10/5 1398/2/15 هتل 4 ستاره هتل 4 ستاره توسط مسافر توسط مسافر

بلیط رفت و برگشت به فرودگاه با پرواز در بهترین زمان پروازی.

ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه مقصد به هتل مورد نظر و بلعکس.

5 شب اقامت در هتل 4 ستاره به همراه خدمات مربوط به هتل(صبحانه).

راهنمای فارسی زبان در2 گشت شهری .

بیمه مسافرتی تا سقف 30000 یورو.

نکات مهم

واحد پولی اعلام شده برای هر هتل متفاوت بوده و بر مبنای واحد پول ابلاغ شده از جانب هتل می باشد.

براساس قوانین بین المللی گردشگری ساعت تحویل گرفتن اتاق از هتل در روز ورود (check in) بعد از 14:00 و ساعت تحویل دادن و تخلیه اتاق در روز خروج (check out) قبل از ساعت 12:00 می باشد. در صورت عدم تخلیه و تحویل اتاق پیش از زمان مذکور هزینه یک شب اقامت کامل از طرف هتل از مسافر دریافت خواهد شد. ورود و خروج خارج از ساعات مذکور با هماهنگی و پرداخت هزینه های مربوط میسر خواهد بود.

سرویس دهی در بعضی از هتل ها به صورت BB به معنای یک شب اقامت و صبحانه روز بعد می باشد.به غیر از صبحانه رایگان استفاده از سایر امکانات هتل از قبیل مکالمات با تلفن و خوراکی ها و نوشیدنی های داخل یخچال استفاده از کافه تریا و رستوران و بار هتل و کانال های ویژه و خشکشویی و اتو و سالن ماساژ و ... بر عهده مسافر می باشد  و هزینه آن ها حین تحویل اتاق در روز خروج با ارایه صورت حساب از جانب هتل دریافت خواهد شد  مگراینکه خدمات هتل به صورتALL  یا UALL باشد.

اتاق استاندارد تریپل به معنای اتاق استاندارد دابل به همراه یک تخت اضافه می باشد.نرخ کودک و خردسال فقط در صورت اقامت همراه والدین در اتاق استاندارد دابل می باشد.در صورت اقامت دو کودک تا 5 سال فقط هزینه اقامت یک کودک رایگان خواهد بود و مبنای محاسبه هزینه کودک دوم تا 5 سال براساس نرخ های اعلام شده برای گروه سنی 6 تا 12 سال خواهد بود.

برخی از هتل ها حین ورود مبلغی را با صدور قبض به عنوان ضمانت تحت عنوان دپوزیت دریافت می کنند که در صورت استفاده از خدمات مازاد یا هرگونه ضرر و زیان احتمالی به اموال و دارایی های هتل هزینه مربوطه از آن کسر شده و مابقی به مسافر پرداخت خواهد شد و در صورت عدم استفاده از خدمات مازاد و یا زیان های وارده احتمالی کل مبلغ با رایه قبض دریافتی بدون کسر استرداد خواهد شد.

کلیه ترانسفرهای فرودگاهی گروهی به مقصد و یا از مبدا بیش از یک هتل خواهد بود : در صورت عدم تمایل مسافرین و امتنا از شرکت در ترانسفرهای فرودگاهی کارگزار هیچ مسئولیتی در قبال ان ها و یا پرداخت و عودت هزینه ترانسفر مذکور را چه به مسافرین و یا چه به کارفرما بر عهده نخواهد داشت .

مدت زمان انتظار در فرودگاه ها جهت استقبال و ترانسفرهای فرودگاهی ورودی حداکثر نود دقیقه و زمان انتظار در هتل ها جهت ترانسفرهای فرودگاهی خروجی حداکثر ده دقیقه می باشد و آماهید پرواز هیچ مسئولیتی در قبال انجام ترانسفر فرودگاهی مسافرینی که خارج از زمان های مذکور حاضر می شوند را عهده دارنخواهد بود.

براساس قوانین بین المللی هوایی و فرودگاه ها حضور مسافرین حداقل 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه الزامی بوده و ساعت ترانسفر فرودگاهی براساس برنامه ریزی و به مسافرین اعلام خواهد شد.لذا در صورت عدم تمایل مسافرین به استفاده از ترانسفر برگشت آناهید پرواز هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت هزینه ترانسفر و عواقب احتمالی ناشی از آن را عهده دار نخواهد بود.

مسافرین فقط حق حمل یک چمدان و یک کیف دستی را در حین انجام ترانسفرها دارند و قوانین بین المللی خطوط هوایی در حمل بار مجاز مسافرین عینا رعایت خواهد شد و آناهید پرواز هیچ مسئولیتی در قبال حمل بار غیرمجاز و اضافه مسافرینی راکه بالای سی (30) کیلوگرم باری و 5 کیلوگرم دستی باشند را عهده دار نخواهد بود.

گشت شهری به منظور آشنایی کلی مسافرین با موقعیت های کلی شهری برنامه ریزی و اجرا می شود که در صورت عدم تمایل مسافرین و امتنا از شرکت در این گشت آناهید پرواز هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت و یا عودت هزینه این گشت را بر عهده نخواهد داشت.این گشت برای اقامت های بیش از 3 شب اجرا می شود و قیمت آن در هر مقطع زمانی از سال اعلام و ابلاغ خواهد شد.

براساس قوانین بین المللی گردشگری وارد کردن هرگونه خوراکی و آشامیدنی به اتاق هتل ممنوع بوده و منجر به برخورد جدی از جانب مسئولین هتل خواهد شد.همچنین استعمال دخانیات در مکان های سرپوشیده شامل هتل ها و وسایل نقلیه عمومی و رستوران ها و ...ممنونع می باشد.مسئولیت حفظ و نگهداری اشیا و لوازم شخصی چه در طول مدت اقامت در هتل و همچنین حین برگزاری گشت ها بر عهده مسافرین می باشد.

بارسلون (5 شب 6 روز)
از 1397/10/5 تا 1398/2/15
بارسلون تا بارسلون
ایرلاین الیتالیا
هتل
ظرفیت 9
قیمت 750 یورو

جزئیات نرخ تور
بزرگسال 750 یورو
کودک زیر 2 سال 100 یورو
کودک 2 تا 6 سال 540 یورو
یک تخته 1,240 یورو
دو تخته 750 یورو
سه تخته 750 یورو

توجه:

علاوه بر قیمت های فوق، نرخ بلیط هواپیما با توجه به کلاس پروازی و لود پرواز نیز اضافه می گردد.


لوازم ضروری
پاسپورت, ویزا

لوازم غیر ضروری
شناسنامه,موبایل,کارت ملی