هتل پولمان باکو

طراحان و معماران هتل پولمن، در ساخت این هتل از کوچک ‌ترین جزئیات هم به سادگی نگذشته‌ اند تا نتیجه نهایی کار، به عنوان هتلی بسیار زیبا و با شکوه در مقابل چشمان شما قرار بگیرد. هتل پولمن باکو با زیبایی‌های بی‌شمار و آسایشی که دارد، تور آذربایجان را برای شما به یک تور رویایی و شیرین تبدیل می‌کند.

لابی دایره‌ای هتل، سقف بلند و گنبد ‌شکلی دارد که با طرح‌های رنگارنگ و گوناگون طراحی شده‌است. لوستر بزرگی هم از وسط این گنبد آویزان شده است. کف سالن هتل با سنگ ‌کاری متقارن و بسیار زیبایی طراحی  شده‌است و با ستون‌های بزرگی که در اطراف لابی هست، لابی بسیار باشکوه و بزرگی به نظر می‌رسد. در گوشه‌ای از لابی هم، بار زیبای هتل آماده پذیرایی از مهمانان با نوشیدنی‌های خنک و خوشمزه است.

طراحان این هتل  خلاقیت خوبی به خرج داده‌اند و هر قسمت از هتل زیبایی خاص و منحصر‌به ‌فرد خود را دارد. هتل محوطه فضای سبز بسیار زیبا و تمیزی دارد. در کنار این محوطه، استخر روباز خاص هتل دیده‌ می‌شود، استخری که بر رویش کمان‌های چوبی خاصی در امتداد عرض آن کشیده شده‌ است تا مانند سازه‌ای چوبی بر روی استخر به نظر برسد.

استخر سرپوشیده هتل پولمن هم با سقف شیشه‌ای خاصش و نورپردازی‌ بسیار زیبای  داخل استخر و محیط اطراف آن حسی شاعرانه به مهمانان دست می دهد. مرکز سلامتی هتل به گونه‌ ای با رنگ‌های گرم آراسته شده است تا در عین آرامش روح مهمانان ، با نشاط و انرژی ‌بخش هم باشد. سالن‌های غذاخوری هتل، در فضایی آرام و کلاسیک که با حضور لوستر‌ها و چراغ‌های خاصش شاعرانه شده‌است، غذاهایی بسیار لذیذ را برای مسافران تور آذربایجان سرو می‌کنند.

پنجره‌ های اتاق به قدری بزرگ طراحی شده است که عملا نیمی از دیوارهای اتاق را تشکیل می‌دهد. وجود این پنجره‌ها، فضای اتاق گرم‌ و ‌نرم شما را بسیار روشن و دل ‌باز می‌کند و بالکن اتاق، استراحت‌ گاهی خصوصی و دنج برای صرف نوشیدنی عصرانه و صحبت‌های صمیمی شما فراهم می‌کند. همچنین هر اتاق، حمام بسیار بزرگ، مجلل و مجهزی دارد تا بعد از یک گشت شهری در باکو خستگی خود را از تن بیرون ببرید.

تورها