هتل گرین پارک استانبول

 هتل ۵ ستاره گرین پارک استانبول در منطقه ای واقع شده که مرکز مد و صنعت نساجی شهر استانبول می باشد و به نمایشگاه CNR بسیار نزدیک است . موقعییت هتل گرین پارک  استانبول طوری است که  انواع وسایل نقلیه عمومی درمقابل در اصلی هتل بر میهمانان در دسترس بوده و دسترسی آسان به تمامی نقاط شهر را امکان پذیر می سازد. هتل گرین پارک استانبول تنها چند دقیقه با مرکز شهر استانبول فاصله دارد و به میهمانان خود امکانات ورزشی متنوع و استخر آب گرم را ارائه می کند.

 هتل گرین پارک مرتر استانبول دارای اتاق های ویژه  ، اتاق و امکانات برای معلولین و اتاقهای VIP می باشد.شیشه های دوجداره اتاق ها نیز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامی که شما چرت میزنید جلوگیری می کند.هتل دارای سوئیت مخصوص تازه عروس ، اتاق 3 تخته ، اتاق خانوادگی ، اتاق معمولی و سوئیت می باشد . اتاقهای هتل دارای خدمات خانه داری ست و از تجهیزات اتاقها میتوان به سیستم تهویه مطبوع و حمام شخصی اشاره کرد.بوفه صبحانه در هزینه اتاق گنجانده شده است.

امکانات 

 وسایل بدنسازی ، ماساژ درمانی ، حمام ، استخر روباز و سرپوشیده میباشد.میهمانان میتوانند وعده غذایی خود را در یکی از 2 رستوران و 2 کافه رستوران هتل میل کنند.ورودی و راهروهای هتل 24 ساعته ، توسط کادر امنیتی و با دوربین مراقبت می شود.در کل هتل ، سیستم هشداردهنده آتش سوزی نیز نصب شده است.از سایر امکانات هتل Green Park استانبول میتوان به  پذیرش شبانه روزی – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع اتاق ها – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار – باغ – گرمایش – منطقه بدون سیگار اشاره نمود . در تصاویر هتل گرین پارک مرتر استانبول بعضی از این امکانات نمایش داده شده است .

تورها